واکنش تند استقلال به انتقال بازی پرسپولیس به استادیوم آزادی

به گزارش وبلاگ ساختمان، سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به تغییر محل ملاقات پیکان - پرسپولیس گفت: ما و طرفداران چه گناهی نموده ایم که این تبعیض را باید تحمل کنیم؟

واکنش تند استقلال به انتقال بازی پرسپولیس به استادیوم آزادی

بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با رسانه رسمی این باشگاه در واکنش به تصمیم سازمان لیگ مبنی بر تغییر محل برگزاری مسابقه این هفته تیم پیکان مقابل پرسپولیس، اظهار کرد: همه یک سال زحمت می کشند و هزینه می نمایند تا براساس لیاقت و زحمت خود، در انتها فصل به مقامی در جدول دست پیدا نمایند. ما کم زحمت نکشیدیم و کوشش کردیم با وجود همه مسائل و تغییرات، دل طرفداران را شاد کنیم، ولی این اتفاقات باورکردنی نیست. پارسال هم کسی انتظار نداشت ما قهرمان شویم و تا به خودشان آمدند، دیدند ما سه هفته مانده با انتها لیگ، قهرمان شدیم وگرنه مطمئن باشید که نمی گذاشتند به قهرمانی برسیم.

وی در ادامه اضافه کرد: سؤال من از سازمان لیگ این است که چرا تبعیض بین تیم ها قائل هستید و ما چرا باید در دستگردی و بدون تماشاگر مقابل پیکان بازی می کردیم و تیم دیگر در آزادی و با تماشاگر بازی کند؟ چون گفتند ما بازی نمی کنیم؟! چرا کرج یا جاهای دیگر و شهرهای اطراف تهران این بازی را برگزار نکردند؟ مگر پیکان میزبان نیست و حق انتخاب ندارد؟

طاهری در انتها خاطر نشان کرد: سؤال من از مسئولان سازمان لیگ این است که مگر یک مسئول تصمیم گیر نباید بی طرف باشد؟ مگر باید برای یک رنگ خاص کوشش کند؟ این تصمیم گیری شائبه برانگیز و از عدالت به دور است. این ننگ روی پیشانی سازمان لیگ می ماند و کسی فراموش نمی کند که آنها خودشان باعث و بانی تبعیض و ایجاد شائبه می شوند. پیکان اگر در حال سقوط بود، این اتفاق رخ می داد؟ آنهم از وضع چینش و افتضاحات داوری. ما الکی زحمت می کشیم و سرِ کار هستیم. ما و طرفداران چه گناهی نموده ایم که این تبعیض را باید تحمل کنیم؟

منبع: فرارو

به "واکنش تند استقلال به انتقال بازی پرسپولیس به استادیوم آزادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند استقلال به انتقال بازی پرسپولیس به استادیوم آزادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید