پاسخ امیدوارکننده AFC برای جلوگیری از حذف استقلال و پرسپولیس

به گزارش وبلاگ ساختمان، دوشنبه گذشته آخرین مهلت معین شده برای سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و گل گهر سیرجان بود تا تمام مدارک و دفاعیات لازم برای برطرف ایرادات کنفدراسیون فوتبال آسیا را به این نهاد ارسال نمایند.

پاسخ امیدوارکننده AFC برای جلوگیری از حذف استقلال و پرسپولیس

AFC ایرادات زیادی را از نمایندگان ایران بخصوص استقلال و پرسپولیس در زمینه دولتی بودن باشگاه ها، مالکیت مشترک، بدهی کلان مالیاتی و… گرفته بود و به گفته اعضای کمیته بدوی و استیناف صدور مجور حرفه ای، بیش از 400 صفحه ایراد برای هر دو باشگاه ارسال شده بود.

همین مسائل باعث شد تا بحث حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان 2022 آسیا قوت بگیرد و هنوز این بحث پابرجاست چرا که خیلی ها اعتقاد دارند AFC مدارک بارگذاری شده پرسپولیس و استقلال را قبول نمی کند و ایرادات به حدی زیاد است که جای امیدواری باقی نمی ماند.

با این حال حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان مدعی شد هنوز روزنه های امید برای جلوگیری از حذف دو باشگاه وجود دارد. وی به تشریح پاسخ نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا به ایران پرداخت و گفت: روز گذشته پاسخ AFC آمد. نکاتی در آن نوشته و قرار است به زودی زمان دفاع از مدارک را اعلام نمایند.

سجادی که در حاشیه مسابقات تیروکمان انتخابی تیم ملی دانشجویان صحبت می کرد، اضافه کرد: در نامه اشاره شده است مواردی که شما آقای وزیر منعکس کردید، در جلسه حضوری برای دفاع از مستندات قابل طرح است.

وزیر ورزش و جوانان تاکید نمود: این خبر خوبی است که جلسه ای حضوری برگزار می گردد.

سجادی یادآور شد: ما حُسن نیت را به کنفدراسیون فوتبال آسیا نشان دادیم. AFC همین استانداردها را می خواهد و با کسی دعوا ندارد. ان شاءالله که خبرهای خوبی در راه باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پاسخ امیدوارکننده AFC برای جلوگیری از حذف استقلال و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ امیدوارکننده AFC برای جلوگیری از حذف استقلال و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید