پروژه راهسازی ارسنجان تا خبریز، شرق فارس را به شمال استان متصل می نماید

به گزارش وبلاگ ساختمان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: پروژه باند دوم حدفاصل شهر ارسنجان تا روستای خبریز شرق فارس را به شمال استان متصل خواهد نمود.

پروژه راهسازی ارسنجان تا خبریز، شرق فارس را به شمال استان متصل می نماید

به گزارش از ، محمود رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: پروژه احداث باند دوم حدفاصل شهر ارسنجان تا روستای خبریز این شهرستان که قسمتی از طرح خاوران سروستان، خرامه ارسنجان، سعادت شهر است، جهت شرق فارس را به شمال استان متصل خواهد نمود و از لحاظ ترافیکی ارزش بالایی دارد.

او افزود: طول مجموع عملیات اجرایی ابن پروژه معادل 13 و نیم کیلومتر است که شامل دو لایه آسفالت و عملیات ایمن سازی و جداسازی خطوط رفت و برگشت به صورت بزرگراهی است که این جهت به اتمام رسیده و در حال بهره برداری است.

رضایی ادامه داد: پیمانکار فعال در این پروژه شرکت زرین دشت و مشاور طرح هم شرکت مهندسین مشاور اتحاد راه است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس برآورد مبلغ هزینه شده برای این پروژه را بر اساس قرارداد پیمانکار 350 میلیارد ریال و ارزش عملیات اجرا شده بر اساس قیمت روز را950 میلیارد ریال خاطرنشان کرد.

رضایی گفت: محور مذکور از ابتدای هفته گذشته زیر بار ترافیکی رفته، اما تجهیزات مربوط موسوم به نیوجرسی کنار کانال هنوز کامل نشده و در حال نصب است.

به گفته او همزمان با بهره برداری به وسیله شرکت پیمانکار تعداد 3 عدد دورگرد هم در این پروژه اجرا خواهد شد؛ در حال حاضر 13و نیم کیلومتر از این پروژه تا ورودی روستای خبریز زیر بار ترافیک رفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پروژه راهسازی ارسنجان تا خبریز، شرق فارس را به شمال استان متصل می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه راهسازی ارسنجان تا خبریز، شرق فارس را به شمال استان متصل می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید