پوستر نمایش اولئانا با طراحی محمدصادق زرجویان رونمایی شد

به گزارش وبلاگ ساختمان، تهران (پانا) - نمایش اولئانا به کارگردانی کیارش دستیاری از ابتدای مهرماه در مرکز تئاتر مولوی روی صحنه می رود.

پوستر نمایش اولئانا با طراحی محمدصادق زرجویان رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی گروه، نمایش اولئانا نوشته دیوید ممت با ترجمه علی اکبر علیزاد و کارگردانی کیارش دستیاری (رُست)، از ابتدای مهرماه در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه خواهد رفت . طراحی پوستر و بروشور و ساخت تیزر این نمایش بر عهده محمدصادق زرجویان است.

کیارش دستیاری رُست ، کارگردان این اثر در کارنامه خود، نویسندگی و کارگردانی نمایش های آنها، هذیان های داریوش سعادت و ماجرای پارک را دارد و از سال 1398 و پیش از آغاز پاندمی بیماری کرونا، به همراه گروه بازیگرانش تمرینات نمایش اولئانا را آغاز کرده بود .

در خلاصه این نمایش آمده است؛ کارول، دانشجوی جوان، برای رفع ابهامات درسی به دفتر استادش در دانشگاه مراجعه می کند. اتفاقاتی که در دفتر استاد رخ می دهد، تغییراتی در زندگی هر دونفر ایجاد می کند، ولی این سرانجام این ماجرا نیست.

شایان ذکر است، نمایش اولئانا از روز پنجشنبه، یکم مهرماه در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی میزبان مخاطبان است و پیش فروش این نمایش از روز سه شنبه در سایت تیوال آغاز می شود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "پوستر نمایش اولئانا با طراحی محمدصادق زرجویان رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوستر نمایش اولئانا با طراحی محمدصادق زرجویان رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید