پیغام چند مدافع گرانقیمت به یحیی برای پیوستن به پرسپولیس

به گزارش وبلاگ ساختمان، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای حفظ تمرکز بازیکنان این تیم در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال از ارائه لیست خرید تابستانی خود به مسئولان باشگاه خودداری کرده است.

پیغام چند مدافع گرانقیمت به یحیی برای پیوستن به پرسپولیس

از سوی دیگر سرمربی پرسپولیس منتظر معین تکلیف بازیکنانی است که در انتها فصل قراردادشان با این باشگاه به اتمام می رسد. یحیی قصد دارد پس از جدایی قطعی بازیکنانی که از قطر پیشنهاد دارند اسامی جانشین آنها را به باشگاه بدهد.

این در حالی است که محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس تصمیم قطعی خود برای رفتن به الاهلی قطر را گرفته تا با انتها یافتن بازی های فصل جاری در تست پزشکی باشگاه الاهلی قطر حاضر شده و قرارداد خود را با این تیم امضا کند.

جدایی مدافع تیم ملی فوتبال ایران از پرسپولیس با پیشنهاد چند مدافع مطرح فوتبال باشگاهی ایران به کادر فنی پرسپولیس همراه بوده است. دو مدافعی که علاقه خود به پوشیدن پیراهن پرسپولیس را با مربیان پرسپولیس مطرح کرده اند در فصل جاری رقابت های لیگ برتر قراردادهای گران قیمتی داشته اند. با این حال خواهان پیوستن به جمع سرخپوشان پایتخت شده اند.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس نیز پس از اطلاع از این موضوع به آنها اعلام کرده است فعلا هیچ تصمیمی برای جذب بازیکن ندارد و همه چیز را به انتها لیگ برتر موکول کرده است تا ضمن حفظ تمرکز اعضای فعلی تیم مانع از بروز حاشیه در بازی های پیش روی پرسپولیس در ادامه رقابت های لیگ برتر شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیغام چند مدافع گرانقیمت به یحیی برای پیوستن به پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام چند مدافع گرانقیمت به یحیی برای پیوستن به پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید