کاشت 2200 اصله نهال در بوستان چیتگر

به گزارش وبلاگ ساختمان، شهر: در راستای مسئولیت پذیری اجتماعی و با هماهنگی شهرداری منطقه 22، حدود 2200 اصله نهال توسط یکی از شرکت های فعال در این منطقه در ضلع شرقی بوستان چیتگر کاشته شد.

کاشت 2200 اصله نهال در بوستان چیتگر

غلامحسین ادب، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 22 در این مراسم به خبرنگار شهر گفت: در راستای افزایش فضای سبز، یکی از شرکت های منطقه در قالب مسئولیت پذیری اجتماعی تصمیم گرفته در فضای پارک جنگلی چیتگر اقدام به کاشت دو هزار و 200 اصله نهال به تناسب شرایط اقلیمی بوستان جنگلی چیتگر کند.

او با بیان اینکه شهرداری منطقه 22 همیشه به دنبال جذب مشارکت های اجتماعی به ویژه در موضوعات زیست محیطی است، اضافه کرد: امیدواریم با یاری همه ذینفعان مرتبط با محیط زیست در منطقه بتوانیم شرایط این حوزه را بهبود بخشیم و این قبیل اقدامات را ادامه دهیم.

به گفته معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 22، مسئولیت اجتماعی که سازمان های عظیم و بنگاه های مالی امروزه به عنوان یک وظیفه و مسئولیت به آن نگاه می نمایند موضوعی با اهمیت است که با یاری این بنگاه ها می توان خدمات مناسب تری به شهروندان ارائه کرد.

حسین صادقی، سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه 22 نیز به خبرنگار شهر گفت: بیش از دو هزار اصله نهال شامل توت، نرک سرو و کاج سازگار با آب و هوا و گونه های گیاهی چیتگر با حضور شهروندان و یکی از شرکت های فعال در منطقه در طرح اجرای کاشت نهال در قالب مسئولیت پذیری اجتماعی در بوستان جنگلی چیتگر کاشته شد.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه 22 عنوان نمود: این اقدام در راستای ایجاد مشارکت شهروندی و ارتقای دانش کیفی و آشنایی بیشترشهروندان و همچنین به منظور افزایش بهره وری و ایجاد فضای سبز جهت کاهش آلاینده های جوی و افزایش سرانه فضای سبز صورت گرفته است.

کاشت 5هزار نهال دیگر در بوستان جنگلی چیتگر در آینده

علیرضا تایل مدیرعامل شرکت جهاد بتن که مسئولیت تهیه و کاشت این نهال ها را عهده دار بود نیز در این مراسم در مصاحبه با خبرنگار شهر بیان نمود: در راستای مسئولیت اجتماعی بیش از دو هزار درخت به مردم منطقه تقدیم شد و این درختان از طریق 110 نفر از اعضای مجموعه کاشته شد. اقدامی که اولین گامی در راستای مسئولیت اجتماعی این شرکت بود و در ادامه این کار کاشت حدود پنج هزار نهال دیگر تا انتها سال جاری و سال آینده انجام خواهد شد.

گزارش تصویری این مراسم را اینجا ببینید.

خبرنگار: علی سی پی

منبع: خبرگزاری آریا

به "کاشت 2200 اصله نهال در بوستان چیتگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاشت 2200 اصله نهال در بوستان چیتگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید