206 سازمان مردم نهاد در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند

به گزارش وبلاگ ساختمان، مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: هم اینک 206 سمن در حوزه های مالی، اجتماعی، هنری، محیط زیست و گردشگری در این استان فعالیت می نمایند.

206 سازمان مردم نهاد در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند

به گزارش وبلاگ ساختمان از زاهدان ، ادهم کرد زابلی مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: تا سال 93 تنها سه سمن در حوزه جوانان در سیستان و بلوچستان فعال بود که هم اینک شاهد پیشرفت های خوبی در این زمینه هستیم.

وی گفت: با برون سپاری و تفویض امور به سمن ها بستری برای فعالیت های اجرایی و مدیریتی ایجاد می گردد که در توانمند سازی حوزه جوانان نقش مؤثری دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: به منظور افزایش دانش افزایی سمن های استان سال گذشته 127 کارگاه توانمند سازی برای فعالان این حوزه برگزار گشت.

وی با اشاره به اهمیت حوزه جوانان گفت: سال گذشته به منظور برطرف مسائل و بهبود شرایط جوانان استان 31 جلسه ساماندهی امور جوانان در مرکز استان و 441 جلسه شهرستانی برگزار گشت.

ایوب کرد گفت: در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان مهمترین مسائل جوانان مورد بحث و آنالیز قرار می گیرد و دستگاه های متولی امور جوانان به ارائه راهکار های خود می پردازند تا با هماهنگی با ادارات و نهاد ها در سطح استان، از امکانات دولتی به منظور پیشبرد اهداف جوانان استفاده بهینه را داشته باشیم.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "206 سازمان مردم نهاد در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "206 سازمان مردم نهاد در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید