30 درصد از پزشکان به منطقه ها محروم فرستاده می شوند

به گزارش وبلاگ ساختمان، وزیر بهداشت گفت: 30 درصد از پزشکان متخصص که قرار است به منطقه ها محروم فرستاده شوند تا مسائل این منطقه ها حل گردد.

30 درصد از پزشکان به منطقه ها محروم فرستاده می شوند

به گزارش وبلاگ ساختمان، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت اظهار کرد: دغدغه نمایندگان کمیسیون های مجلس شورای اسلامی در رابطه با ظرفیت پزشکان به خصوص در رابطه با پزشکان متخصص بود که اطلاعات کافی داده شد و در خاتمه هم جمع بندی شد که 30 درصد از پزشکان متخصص که قرار است به منطقه ها محروم فرستاده شوند تامین خواهد شد.

او درباره تاسیس داروخانه گفت: این آیین نامه که در خرداد امسال به دانشگاه ها ابلاغ شده است، در اجرای این آیین نامه مسائلی وجود داشت که قرار شده است این آیین نامه به طور کامل اجرا گردد.

عین اللهی اضافه نمود: در رابطه با ظرفیت پزشکان هم ما قبول داریم کمبود پزشک در کشور وجود دارد، اما باید با توجه به زیر ساخت ها و امکاناتی که ایجاد می کنیم و با استفاده از امکانات دانشگاه آزاد بتوانیم ظرفیت را با شیبی در چند سال اخیر افزایش دهیم تا مسائل منطقه ها محروم را حل کنیم.

آیین نامه تاسیس داروخانه ها کاملا اجرا می گردد

عین اللهی پس از جلسه کمیسیون اصل نود گفت:در فرایند اجرایی آیین نامه ابلاغ شده در خرداد ماه امسال مسائلی وجود داشت، که پس از جلسه امروز بنابراین شد که این آیین نامه به صورت کامل و بدون کم و کاست در راستای حل مسائل داروسازان اجرا گردد. دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور موظف هستند که این آیین نامه را به صورت کامل اجرا نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "30 درصد از پزشکان به منطقه ها محروم فرستاده می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "30 درصد از پزشکان به منطقه ها محروم فرستاده می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید