آمار گردشگران نوروزی استان کرمانشاه سال جاری 10 درصد افزایش یافت

به گزارش وبلاگ ساختمان، ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، آمار گردشگران نوروزی استان کرمانشاه سال جاری 10 درصد افزایش یافت.

آمار گردشگران نوروزی استان کرمانشاه سال جاری 10 درصد افزایش یافت

داریوش فرمانی اظهار کرد: خوشبختانه سال جاری شرایط خوبی را از نظر جذب گردشگران نوروزی در استان داشته ایم بطوریکه آمار ترددها به این استان سال جاری با یک میلیون و 200 هزار نفر افزایش نسبت به پارسال به 10 میلیون و 900 هزار تردد رسید.

وی اندازه اقامت گردشگران و میهمانان نوروزی در استان را هم طی این ایام بیش از 320 هزار نفر اظهار داشت و اضافه نمود: این تعداد در 170 مرکز اقامتی رسمی و دیگر اماکن غیررسمی چون کمپ ها و اماکن آموزش و پرورش اسکان پیدا کردند.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه افزود: در نوروز سال جاری 151 هزار نفر بعلاوه از محوطه های تاریخی استان کرمانشاه بازدید داشتند که این تعداد نیز در مقایسه با پارسال 2 هزار نفر افزایش نشان می دهد.

فرمانی یادآور شد: در بین محوطه های تاریخی استان طاق بستان، بیستون و معبد آناهیتا به ترتیب بیشترین تعداد بازدیدکننده را به خود اختصاص داد.

وی با بیان اینکه با تمهیدات در نظر گرفته شده هیچ مسئله ای و کمبودی در بحث اسکان میهمانان نوروزی نداشتیم، اضافه نمود: در این ایام بیش از 930 فقره بازدید نظارتی هم در سطح استان انجام گرفت تا بر نحوه خدمات رسانی تاسیسات گردشگری استان به میهمانان نوروزی نظارت گردد.

منبع: همگردی

به "آمار گردشگران نوروزی استان کرمانشاه سال جاری 10 درصد افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار گردشگران نوروزی استان کرمانشاه سال جاری 10 درصد افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید