ارسال 8 میلیون تُن کالای اساسی از بندر امام به سراسر کشور

به گزارش وبلاگ ساختمان، بیش از 8 میلیون تُن کالای اساسی از بندر امام خمینی (ره) به داخل کشور بارگیری شد.

ارسال 8 میلیون تُن کالای اساسی از بندر امام به سراسر کشور

به گزارش خبرگزاری وبلاگ ساختمان ، عادل دریس مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه مالی بندرامام خمینی (ره) با تأکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت های حمل و نقل ریلی در این مجتمع عظیم بندری به منظور تسریع در فرایند خروج کالا اعلام کرد: در 7 ماهه امسال حمل واگنی کالاهای اساسی از انبارهای مجتمع بندر امام خمینی (ره) با 38 درصد رشد به حدود 823 هزار تن رسید. همچنین در این مدت بیش از 15 هزار دستگاه واگن انواع کالای اساسی بارگیری و به اقصی نقاط کشور ارسال شد.

وی رشد پیوسته حمل ریلی کالاهای اساسی در این مدت را حاصل هم افزایی این اداره کل و راه آهن جنوب با هدف تقویت حمل و نقل ریلی دانست و از بارگیری بیش از 8 میلیون تن انواع کالاهای اساسی از انبارهای مجتمع بندری امام خمینی (ره) به داخل کشور اطلاع داد.

مدیر منطقه ویژه مالی بندرامام خمینی (ره) همچنین میزان حمل جاده ای کالاهای اساسی از مبدا این بندر عظیم تجاری به مقاصد درون سرزمینی را بیش از 7 میلیون و 303 هزار تن عنوان نمود و اضافه نمود: از ابتدای امسال تا به امروز 144 ففرایند کشتی حامل کالای اساسی در حدود 8 میلیون تن انواع کالای اساسی در این مجتمع عظیم تجاری- بندری که کانون کالای اساسی و نخستین شهر لجستک غلات کشور است، تخلیه نموده اند.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "ارسال 8 میلیون تُن کالای اساسی از بندر امام به سراسر کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال 8 میلیون تُن کالای اساسی از بندر امام به سراسر کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید