اعلام شمارش معکوس برای بازگشایی موزه لوور

به گزارش وبلاگ ساختمان، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، شمارش معکوس برای بازگشایی موزه لوور صورت پذیرفت.

اعلام شمارش معکوس برای بازگشایی موزه لوور

داستان چیست؟

با وجود لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و احتمال حضور نداشتن بسیاری از گردشگران خارجی در فرانسه در چند ماه پیش رو، به نظر می رسد حتی لوور پساقرنطینه نیز بسیار خلوت و بی سر و صداتر از حالت معمول باشد.

از مدتی پیش، ششم جولای (16 تیر ماه) به عنوان تاریخ بازگشایی موزه مشهور لوور فرانسه اعلام شده بود.

این هفته، کارگران آخرین تمهیدات لازم برای بازگشایی موزه ای که مدیرانش از آن به عنوان پربازدیدترین موزه جهان یاد می کنند را انجام خواهند داد.

قرار است جایگاه های ژلهای ضدعفونی کننده دست در قسمت های مختلف موزه قرار داده شود، همچنین، سیستم رزرو بلیت برای زمان بندی حضور بازدیدکنندگان در مجموعه در نظر گرفته می شود و نشانه هایی برای یادآوری رعایت فاصله یک متری و استفاده از ماسک نیز قرار داده خواهد شد.

مسئولان موزه لوور معتقدند شمار اولیه بازدیدکنندگان از این موزه فقط یک پنجم آمار بازدیدکنندگان در شرایط پیش از شیوع ویروس کرونا خواهد بود.

پیش از وقوع بحران کرونا، در هر ماه حدود یک میلیون نفر در فصل تابستان از موزه لوور بازدید می کردند که سه چهارم این آمار را گردشگران خارجی تشکیل می دادند.

به گفته مدیر موزه لوور، قرنطینه ناشی از ویروس کرونا خسارت 40 میلیون یورویی را برای این موزه بدنبال داشت. با این حال، مدیر این موزه معتقد است حتی اگر رسیدن به شرایط عادی دو تا سه سال طول بکشد، لوور می تواند این بحران را پشت سر بگذارد.

در ادامه بخوانیدجاذبه های گردشگری پاریس | پایتخت دوست داشتنی فرانسهمنبع: همگردی

به "اعلام شمارش معکوس برای بازگشایی موزه لوور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام شمارش معکوس برای بازگشایی موزه لوور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید