بخش خصوصی برای واردات واکسن در سامانه تی تک رصد می شوند

به گزارش وبلاگ ساختمان، خبرگزاری خبرنگاران- رئیس سازمان غذا و دارو گفت: همه شرکت های خصوصی که مجاز به ورود به بحث واردات واکسن کرونا شده اند در سامانه تی تک رصد می شوند.

بخش خصوصی برای واردات واکسن در سامانه تی تک رصد می شوند

به گزارش خبرگزاری وبلاگ ساختمان، دکتر شانه ساز اضافه نمود: چهار سامانه برای ثبت واکسن کرونا وجود دارد که سامانه تی تک ، یکی از آنهاست و در سامانه تی تک، اطلاعات واکسن و مقایسه بین افراد دریافت نماینده و نوع واکسن قرار می گیرد البته تمام کالاهای سلامت محور در سامانه تی تک قرار می گیرند.

وی اضافه نمود: لینک تعیین بین مراکز بهداشتی وزارت بهداشت سامانه تی تک وجود دارد که برای ما قابل رویت است و کاملاً می دانیم چه تعداد افرادی چه نوع واکسنی دریافت نموده اند.

آقای شانه ساز در پاسخ به سوال برای هشدار به مردم درخصوص موارد تقلبی و احیاناً سودجویی ها پیرامون واکسن کرونا گفت: همه دو میلیون دوز واکسنی که وارد شده ، در سامانه تی تک ثبت شده است و زیر نظر دانشگاه های علوم پزشکی تزریق می شوند و قطعاً اگر جایی تبلیغ فروش واکسن می نمایند نه تنها جیب مردم را خالی بلکه سلامتشان را هم تهدید می نمایند.

وی در مورد ورود شرکت های خصوصی برای واردات واکسن نیز اضافه نمود: شرکت های خصوصی در دوره مورد تائید سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت در این زمینه فعالیت می نمایند و هر فردی در کشور واکسن دریافت کند باید در سامانه تی تک ثبت گردد که قبلاً آن شرکت حتماً باید در سامانه سازمان غذا و دارو ثبت شده باشد.

به گزارش خبرگزاری وبلاگ ساختمان به نقل از صدا و سیما، رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه بخش خصوصی هم فقط مجاز به واردات واکسن های مورد تایید سازمان غذا و دارو هستند ادامه داد: این شرکت های خصوصی برای ما تعیین هستند و خارج از رصدها کسی نمی تواند در واردات واکسن دخالت کند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "بخش خصوصی برای واردات واکسن در سامانه تی تک رصد می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخش خصوصی برای واردات واکسن در سامانه تی تک رصد می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید