برنامه بزرگداشت ملی درگذشتگان کرونا پخش می گردد

به گزارش وبلاگ ساختمان، ویژه برنامه ملی درگذشتگان از بیماری کرونا با هدف تسلی خاطر بازماندگان و همدردی با خبرنگارانن، همزمان با شب وفات حضرت خدیجه (س) به صورت همزمان از شبکه های استانی صداوسیما پخش می گردد.

برنامه بزرگداشت ملی درگذشتگان کرونا پخش می گردد

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری وبلاگ ساختمان از روابط عمومی معاونت امور استان های سازمان صدا و سیما، از زمان شیوع بیماری کرونا تعداد زیادی از هم وطنانمان جان خود را از دست داده اند و با توجه به شرایط موجود، امکان برگزاری مراسم سوگواری برای آنها وجود نداشته که این مسئله بر داغ بازماندگان افزوده است.

این خانواده ها به دلیل لزوم قطع زنجیره انتقال به دیگران، مجبور هستند هیچ مراسمی برای عزیزان از دست رفته برگزار نکنند در حالی که دلداری و حضور اقوام و آشنایان است که غم از دست رفتن عزیزی را التیام می بخشد؛ در حال حاضر هزاران خانواده ایرانی در سوگ یکی از اعضای خود نشسته اند که بر اثر کرونا فوت نموده اند و در عین حال هیچ مراسمی هم برای آنها برگزار نشده است؛ بر این اساس معاونت امور استان های رسانه صداوسیما درصدد برآمده بزرگداشتی ملی برای این افراد برگزار کند.

مناسبتی که برای این منظور در نظر گرفته شده، دهم ماه مبارک رمضان سالروز وفات حضرت خدیجه کبری(س) همسر گرامی پیامبر مکرم اسلام(ص) است.

سال جاری این مناسبت مذهبی مصادف است با دوشنبه پانزدهم اردیبهشت ماه و بر این اساس ویژه برنامه ای در شبکه های استانی برای بزرگداشت آن بانوی بزرگوار، تسلی خاطر خانواده هایی که عزیزی را به خاطر ابتلاء به کرونا از دست داده اند و همچنین گرامیداشت شهدای مدافع سلامت و تقدیر از کادر درمانی کشور تدارک دیده شده است.

این برنامه یک شنبه عصر 14 اردیبهشت ماه به صورت همزمان روی آنتن 33 مرکز استانی صداوسیما می رود.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "برنامه بزرگداشت ملی درگذشتگان کرونا پخش می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه بزرگداشت ملی درگذشتگان کرونا پخش می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید