بر لبه پرتگاه: شگفت انگیزترین هتل ها روی صخره ها ، بخش اول

به گزارش وبلاگ ساختمان، از انگلیس و ایرلند تا استرالیا و نیوزیلند، در سرتاسر دنیا، هتل هایی روی صخره ها وجود دارند که منظره ها بی نظیری را در کنار اقامتی مجلل به مهمانان خود ارائه می نمایند. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما، شگفت انگیزترین هتل ها روی صخره ها را معرفی کنیم.

بر لبه پرتگاه: شگفت انگیزترین هتل ها روی صخره ها ، بخش اول

هتل ویکانینیش، جزیره ونکوور، کانادا

Wickaninnish Inn, Vancouver Island, Canada

چشم انداز ها پیرامون هتل ویکانینیش بسیار خیره کننده است. در مقابل این هتل، آب های خروشان اقیانوس آرام شمالی واقع شده است و در اطراف آن نیز درختانی همواره سبز دیده می شوند. این مهمانخانه کوچک و مجلل، بر روی صخره ناهمواری در ساحل چسترمن در نقطه ای دور افتاده در ساحل غربی جزیره ونکوور قرار گرفته است. هر اتاق در این هتل، مختص به خود است و دارای یک حمام بزرگ، محل آتش کردن و بالکنی برای تماشای چشم انداز ها و اقیانوس است. یکی از قابل توجه ترین تجربه ها در این هتل، تماشای طوفان زمستانی از درون این هتل دنج و گرم است.

ال کوئسترو، استرالیای غربی، استرالیا

El Questro Homestead, Western Australia, Australia

هتل ال کوئسترو بر روی صخره های ناهمواری مشرف به رودخانه چمبرلین قرار گرفته است. این هتل دور افتاده در استرالیای غربی، درک بسیار خوبی از مجلل بودن دارد. هتل ال کوئسترو دارای سوئیت های مجزایی است که در بالای پرتگاهی به دره چمبرلین قرار گرفته اند. ایوان های اتاق های این هتل همگاری دارای حمام های جداگانه ای هستند که به شما اجازه می دهند که در حین حمام کردن، از چشم انداز ها خارق العاده و حیات وحش کیمبرلی لذت ببرید. مهمانان می توانند روزهای خود را در میان پارک حیات وحش کیمبرلی به کاوش بپردازند. این پارک حیات وحش بیش از هفتصد هکتار وسعت دارد.

الیلا جبال اخدر، عمان

Alila Jabal Akhdar, Oman

هتل الیلا جبال اخدر در کشور عمان واقع شده است. این هتل زیبا، در اطراف خود، کوهستان الحجر را دارد و هیچ گونه اثری از تمدن مدرن را در این مکان نمی توان پیدا کرد. این هتل، یک مکان جادویی و خارق العاده است. این هتل بر روی لبه یک دره در بالای بلندترین کوه شبه جزیره عربستان قرار گرفته است. مهمانان این هتل می توانند به آنالیز و کاوش در غارها و کوه های این کوهستان بپردازند. یکی از کوه ها، جبال اخدر یا کوه سبز است. خیره شدن و تماشای ستاره ها در شب در این هتل بسیار خارق العاده است.

لبه پرتگاه ساحل، نیوزیلند

Cliff Edge by the Sea, New Zealand

هتل لبه پرتگاه ساحل، بر روی یک برآمدگی در کانل ورونیکا در خلیج جزایر کشور نیوزیلند قرار گرفته است. این هتل بسیار زیبا و خیره کننده، از همه لحاظ بی نظیر است. تمام اتاق های این هتل، زیبا و تماشایی هستند. ساختار چوبی و چند طبقه این هتل در هر ذهنی ماندگار می گردد. در هر کدام از طبقات این هتل، بالکن های سرتاسری در اطراف وجود دارد که به مهمانان این اجازه را می دهد تا از چشم انداز ها در همه زمان لذت ببرند.

کالا دی مار ایکستاپا، مکزیک

Cala de Mar Ixtapa, Mexico

هتل کالا دی مار ایکستاپا بر روی یک صخره ناهموار در ساحل اقیانوس آرام در کشور مکزیک قرار گرفته است. این هتل که به صورت آبشاری ساخته شده است، دارای چشم انداز ها بسیار تماشایی و امکاناتی مجلل است. کوهستان سیرا مادره در پشت این هتل قرار گرفته است و اقیانوس آرام نیز در مقابل آن واقع شده است. در دو طرف هتل نیز جنگل سرسبز گرمسیری وجود دارد. این هتل بیش از پنجاه و نه اتاق دارد و مهمانان برای ورود به این هتل، مسیری سخت و پر از شیب را در پیش دارند.

لادرا، سینت لوسیا

Ladera, St Lucia

لادرا، یک هتل درخشان و پنج ستاره است که در بالای یک سلسله کوه آتشفشانی خیره کننده به ارتفاع سیصد و سی و پنج متر در بالای دریای کارائیب قرار گرفته است. این هتل، تنها استراحتگاه در کوهستان های پیتون سینت لوسیا است. این کوهستان ها به عنوان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده اند. هر کدام از سی و هفت اتاق کوچک و دنج این هتل، به صورت منحصربه فرد طراحی شدند اما همه آنها دارای استخر و دیوارهای باز برای بیشترین دید نسبت به اقیانوس و کوهستان های پوشیده از جنگل است. این مکان زمانی بخشی از رابوت بوده است و یکی از قدیمی ترین مزارع کاکائو در کارئیب به شمار می رود.

ویلا دوبروونیک، دوبروونیک، کرواسی

Villa Dubrovnik, Dubrovnik, Croatia

در کنار ویلا دوبروونیک، درختان سرو کوهی و کاج وجود دارد. این هتل چشم انداز بی نظیری به دریای آدریاتیک دارد. این هتل دارای بیش از پنجاه و شش اتاق و سوئیت است که همگی آنها، از کف تا سقف پنجره هستند که به تراس هایی مشرف به دریا باز می شوند. این هتل دارای ساحل خصوصی است که مهمانان هتل می توانند از آن لذت ببرند.

منبع: فوت و فن / loveexploring.com

به "بر لبه پرتگاه: شگفت انگیزترین هتل ها روی صخره ها ، بخش اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بر لبه پرتگاه: شگفت انگیزترین هتل ها روی صخره ها ، بخش اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید