ترامپ ویدئویی از تقلب در انتخابات منتشر کرد

به گزارش وبلاگ ساختمان، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با انتشار ویدئویی، بار دیگر مدعی تقلب در انتخابات شد.

ترامپ ویدئویی از تقلب در انتخابات منتشر کرد

به نقل از آر تی، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، بار دیگر با انتشار ویدئویی مدعی وقوع تقلب گسترده در انتخابات آمریکا شد.

در ویدئویی که از سوی کمپین ترامپ تهیه شده و در حساب کاربری دونالد ترامپ منتشر شده است، با بر شمردن آنچه خدمات ترامپ محسوب شده، آمده است: رئیس جمهور میلیون ها شغل ایجاد نموده و اقتصاد را از یک همه گیری جهانی نجات داده؛ همچنانکه رهبری کشف واکسنی را برای همه گیری (کرونا) بر عهده داشته است. در مقابل نیز شهروندان آمریکایی بیش از 74 میلیون به او رأی دادند. اما مسأله ای رخ داد و بعضی از ایالت ها اقدام به رأی گیری به وسیله پست کردند که این تقلب است.

ترامپ در ادامه اظهار داشت: مرده ها نیز در این انتخابات رأی داده اند و به برگه های رأی در نیمه شب نام بایدن اضافه شده است. ملت آمریکا شایسته دانستن واقعیت هستند و شایسته انتخاباتی پاک و شمارش آرایی پاک هستند.

توییتر با قراردادن علامت هشدار در زیر این ویدئو، اعلام نموده است: این ادعا در مورد تقلب در انتخابات مورد اختلاف است.

لازم به ذکر است دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز چهار شنبه نیز در یک پیغام توئیتری دیگر بر وقوع تقلب گسترده در انتخابات این کشور تاکید نمود و در این باره توضیحات جدیدی ارائه داده بود.

ترامپ در توئیت خود نوشته بود که چگونه ممکن است نسبت به انتخابات ریاست جمهوری گذشته، 12 میلیون رأی بیشتر آورده باشد، اما انتخابات را پیروز نشده باشد. رئیس جمهور آمریکا خود را با باراک اوباما مقایسه می نماید و می گوید که اوباما، در دومین دوره خود، سه میلیون رأی کمتر آورد، اما باز هم به پیروزی رسید. ، باشگاه وبلاگ ساختمان

منبع: ایران آنلاین

به "ترامپ ویدئویی از تقلب در انتخابات منتشر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ ویدئویی از تقلب در انتخابات منتشر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید