ترامپ: 10 سال طول می کشد اقتصاد آمریکا به شرایط عادی بازگردد

به گزارش وبلاگ ساختمان، رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس خبری روز آدینه خود گفت که 10 سال طول خواهد کشید تا اقتصاد آمریکا که به دلیل کرونا وارد رکود شده به شرایط عادی خود بازگردد.

ترامپ: 10 سال طول می کشد اقتصاد آمریکا به شرایط عادی بازگردد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ساختمان، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز آدینه در کنفرانس خبری گفت که در راستای بازگشایی اقتصاد آمریکا گام خواهیم برداشت.

وی ابراز امیدواری کرد که فرمانداران ایالت های مختلف آمریکا برای سرانجام اعتراضات از گارد ملی استفاده نمایند و مدعی شد که به یاری این نیرو ها اعتراضات در شهر مینیاپولیس سرانجام یافت.

ترامپ با اعلام این موضوع که تا کنون بیش از 20 میلیون تست ابتلا به کرونا در آمریکا اجرا شده گفت که پیشرفت های چشمگیری در زمینه فراوری واکسن کرونا حاصل شده است.

رئیس جمهور آمریکا گفت: ویروس کووید-19 یک هدیه از چین بوده و هدیه بسیار بدی بوده است و امروز من به توافق تجاری با چین متفاوت از دیدگاهی که در گذشته داشتم نگاه می کنم.

وی اشاره نمود که آمریکا تا کنون ده ها میلیارد دلار تعرفه بر کالا های وارداتی از چین اعمال نموده است و چین سال ها بود که از آمریکا سوء استفاده می نموده است.

وی گفت که تعداد تلفات کرونا در آمریکا 105 هزار نفر بود، اما ممکن بود که این تلفات بیش از ده برابر باشد.

وی اضافه نمود که یکی از عظیمترین هواداران محیط زیست است، اما گفت که توافقنامه های زیست محیطی بین المللی مضحک بوده و باعث نابودی آمریکا می گردد.

رئیس جمهور آمریکا اضافه نمود که امروز روز خوبی برای آمریکا بوده، چون نرخ بیکاری در این کشور به 13.3 درصد کاهش یافته است.

ترامپ گفت که گمان می رفت آمریکا فرصت های شغلی بیشتری را از دست بدهد، اما عکس آن حاصل شد و سال آینده کاملا سال بهتری خواهد بود.

وی همچنین از مقامات ایالت کالیفرنیای خواست تا هر چه سریعتر شرایط مالی این ایالت را به حالت گذشته بازگردانند.

رئیس جمهور آمریکا به این موضوع اشاره نمود که این کشور در یک رکود عظیم واقع شده است و 10 سال طول خواهد کشید تا به شرایط به حالت گذشته بازگردد.

ترامپ گفت که آمریکا به صورت گسترده ای از ویروس کرونا عبور نموده و آمریکایی ها در حال بازگشت به شغل های خود بوده و اقتصاد آمریکا به سرعت در حال بازیابی خود است.

وی در ادامه گفت که هیچ کسی کاری را که رئیس جمهور ترامپ برای جامعه سیاهپوستان انجام داده، ننموده است.

رئیس جمهور آمریکا بار دیگر از فرمانداران ایالت های مختلف خواست تا بر اوضاع در شهر های این ایالت ها سیطره یابند.

ترامپ گفت که همه باید رفتاری عادلانه از سوی ماموران قانون دریافت نمایند و امیداویم که جورج فلوید هم اکنون در حال نگاه کردن به پایین باشد و بگوید که چیزی که الان دارد اتفاق می افتد روز عالی برای کشورمان باشد.

وی اضافه نمود که نمی توان اجازه داد در جریان اعتراضات، دزدی و سرقت از فروشگاه ها انجام گردد و از مقامات ایالت نیویورک خواست برای سیطره بر اوضاع در نیویورک از گارد ملی یاری بگیرد.

رئیس جمهور اضافه نمود که نیرو های اعمال قانون باید به طور مساوی با تمامی آمریکایی از هر رنگ و نژاد برخورد نمایند و امروز روز خوبی درباره عدالت در آمریکا به شمار می آید.

ترامپ اضافه نمود که عربستان سعودی و روسیه به یاری کردن صنعت نفت آمریکا یاری کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترامپ: 10 سال طول می کشد اقتصاد آمریکا به شرایط عادی بازگردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: 10 سال طول می کشد اقتصاد آمریکا به شرایط عادی بازگردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید