تعداد مبتلایان به کرونا در هند از مرز 600 هزار نفر عبور کرد

به گزارش وبلاگ ساختمان، افزایش افسار گسیخته ویروس کرونا در هند همچنان ادامه دارد و طبق آخرین آمارهای رسمی تا کنون 605 هزار و 775 نفر در این کشور به کوئید 19 مبتلا شده اند.

تعداد مبتلایان به کرونا در هند از مرز 600 هزار نفر عبور کرد

به گزارش دفتر منطقه ای وبلاگ ساختمان به نقل از هندوستان تایمز، افزایش افسار گسیخته ویروس کرونا در هند همچنان ادامه دارد و مناطق زیادی در این کشور شرایط قرمز را به خود می بینند.

طبق اعلام وزارت بهداشت هند تا به امروز 605 هزار و 775 در هند به کرونا مبتلا شده اند و تعداد قربانیان این ویروس نیز به 17 هزار 885 نفر رسیده است.

هند اینک در رتبه چهارم خطرناک ترین کشورهای جهان قرار گرفته است و با ورود به کانال 600 هزار عملا فاصله چندانی با تعداد مبتلایان به این ویروس در روسیه ندارد.

طی 24 ساعت اخیر 18 هزار و 653 نفر در هند به کرونا مبتلا شده اند که آماری نگران کننده به حساب می آید و مسئولین بهداشتی هند معتقدند به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم نرخ افزایش کرونا همچنان ادامه خواهد یافت.

همچنین وزارت بهداشت هند شرح داد: 59 درصد از مبتلایان به کرونا در هند بهبود یافته اند و قرنطینه خانگی بهترین روش پیشگیری از ابتلا به بیماری کروناست.

هند به دلیل داشتن جمعیت بالا و مسائل اقتصادی بسیار نتوانسته مانند برخی کشورها قرنطینه اجباری را ادامه دهد و پس از حدود 60 روز قرنطینه با تسهیل قوانین اجباری اجازه فعالیت بازارها را صادر کرد.

به دنبال باز شدن بازارها و صدو مجوز تردد بین شهری تعدد مبتلایان به کرونا در هند حدود 10 برابر شده نگرانی های فراوانی برای مردم این کشور به وجود آورده است.

برخی کارشناسان اقتصادی می گویند هند تا زمان خاتمه ویروس کرونا ممکن است 100 میلیارد دلار خسارت اقتصادی را تجربه کند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تعداد مبتلایان به کرونا در هند از مرز 600 هزار نفر عبور کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد مبتلایان به کرونا در هند از مرز 600 هزار نفر عبور کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید