خبرنگاران پرداخت950 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به تولیدکنندگان پایتخت

به گزارش وبلاگ ساختمان، تهران- خبرنگاران- استاندار تهران گفت: تا به امروز 949 میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات بانکی کرونا به واحدهای تولیدی استان تخصیص داده شده و فرایند پرداخت این تسهیلات روبه رشد است.

خبرنگاران پرداخت950 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به تولیدکنندگان پایتخت

به گزارش وبلاگ ساختمان از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی روز دوشنبه اضافه نمود: تحریم های ظالمانه دشمنان و شرایط اقتصادی ناشی از کرونا، ضرورت حمایت از واحدهای اقتصادی و تولیدی را بیشتر کرده از این رو دولت تسهیلاتی را به واحدهای تولیدی اختصاص داده است.

وی ادامه داد: در پی پیگیری های مجدانه از طریق تشکیل جلسه ها و نامه نگاری با دستگاه های مرتبط و ارسال پفراینده درخواست به بانک ها شاهد رشد سریع پرداخت وام تسهیلات کرونا هستیم.

محسنی بندپی شرح داد: تا یک هفته قبل 16 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده بود که در طی این هفته با همکاری بانک ها این رقم به 949 میلیارد و 800 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

استاندار تهران گفت: تا امروز 21 هزار و 661 فقره پفراینده درخواست وام کرونا به بانک ها ارسال شد و در نتیجه این فرایند 139 هزار و 812 نفر تثبیت اشتغال اجرا شده است.

محسنی بندپی تاکید کرد: همه دستگاه های اجرایی و بانکها در مورد جذب حداکثری این تسهیلات اقدامات لازم را به عمل آورند تا زمینه فعالیت واحدهای تولیدی در شرایط موجود تسهیل شود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پرداخت950 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به تولیدکنندگان پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پرداخت950 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به تولیدکنندگان پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید