رقابت تنگاتنگ خودروسازان آلمانی در فراوری خودرو های برقی ، ثبت نام 10 هزار نفر برای خرید آئودی الکتریکی

به گزارش وبلاگ ساختمان، گروه خودروسازی آئودی ادعا می نماید بیش از 10 هزار نفر برای پیش خرید خودروی الکترونیک این شرکت ثبت نام نموده اند. این رکوردی است که به نظر خیره کننده می رسد.

رقابت تنگاتنگ خودروسازان آلمانی در فراوری خودرو های برقی ، ثبت نام 10 هزار نفر برای خرید آئودی الکتریکی

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از سی نت، به نظر می رسد خودروی الکترونیک آئودی موسوم به E-Trons پیش از ورود به بازار محبوب شده است.

نکته جالب اینجاست که قرار استE-Tron در برابر EQC یعنی خودروی الکترونیک مرسدس بنز به شکل همزمان وارد بازار شده و به فروش جهانی برسد. چرا که زمان احتمالی تحویل هر 2 خودرو طی سال اتی عنوان شده است.

درواقع خریداران در شرایطی از هم اکنون خودرو الکترونیک آئودی را پیش خرید می نمایند که نسبت به موفقیت این خودرو طی سال های آینده اطمینان صد در صد وجود ندارد.

تعیین است که مدیران آئودی امیدوارند مثل مدیران تسلا که ابتدا 13 هزار خودرو مدل ایکس را در اروپا طی سال 2017 پیش فروش کردند، رکوردی متفاوت را رقم بزنند. بنابراین واضح است که آئودی روی بازار اروپا حسابی ویژه باز نموده است.

بر اساس آمارهای اولیه قیمت پایه این خودرو در آلمان 80 هزار یورو خواهد بود. آئودی تا به حال تعیینه های خاصی در خصوص خودرو الکترونیک مذکور اعلام ننموده اما ما می دانیم که این خودرو دارای دو موتور الکتریکی است که باعث می گردد سرعت این خودرو در عرض 5.5 ثانیه به 60 مایل در ساعت برسد.

منبع: انتخاب

به "رقابت تنگاتنگ خودروسازان آلمانی در فراوری خودرو های برقی ، ثبت نام 10 هزار نفر برای خرید آئودی الکتریکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت تنگاتنگ خودروسازان آلمانی در فراوری خودرو های برقی ، ثبت نام 10 هزار نفر برای خرید آئودی الکتریکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید