زمان واریز عیدی بازنشستگان اعلام شد ، پرداخت زودهنگام حقوق بازنشستگان

به گزارش وبلاگ ساختمان، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خاطرنشان کرد: برای پرداخت عیدی بازنشستگان تحت پوشش این صندوق از امروز پنجشنبه در حال محاسبه هستیم و امشب عیدی به حساب این افراد واریز می گردد.

زمان واریز عیدی بازنشستگان اعلام شد ، پرداخت زودهنگام حقوق بازنشستگان

به گزارش وبلاگ ساختمان، نعمت الله ترکی عصر امروز پنجشنبه 27 بهمن در یک برنامه تلویزیونی درباره پرداخت عیدی و برنامه های این صندوق برای تامین مسکن بازنشستگان گفت: برای پرداخت عیدی افراد تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری منابع مورد احتیاج آن از سوی صندوق تامین شده است. به همین منظور برای هر بازنشسته یک میلیون و 800 هزار تومان به علاوه 500 هزار تومان برای همسران افراد بازنشسته و 200 هزار تومان برای بچه ها تحت تکفل آنان، امشب به حساب این افراد واریز می گردد.

پرداخت زودهنگام حقوق بازنشستگان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: در 2 ماه گذشته سعی شده به برترین شیوه در پی حفظ کرامت و شأن این افراد با ارائه خدمت باشیم و یکی از مباحث مهم و دغدغه در بحث تامین حقوق و مستمری این افراد بوده که با هماهنگی و همکاری بین این صندوق، سازمان برنامه و بودجه و خزانه داری این کار اجرا شده است.

وی گفت: با همکاری این سازمان ها قبل از اتمام ماه، حقوق این افراد پرداخت می گردد و در این دو ماه هم این رخ داده است و حقوق بهمن بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی نیز روز گذشته (چهارشنبه) پرداخت شده است.

بازنشستگان صاحب مسکن می شوند

ترکی بعلاوه به امضای تفاهم نامه با سازمان ملی مسکن برای واگذاری مسکن به بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری اطلاع داد و گفت: یکی از دغدغه های اصلی ما بحث تامین مسکن برای افراد بازنشسته است و برای این مهم وزیر راه و شهرسازی و سازمان ملی زمین و مسکن همکاری خوبی با این صندوق دارند.

وی ادامه داد: براساس آمارهای موجود اولویت اول برای تامین مسکن بازنشستگانی است که فاقد مسکن هستند و اگر در طرح مسکن ملی ثبت نام نموده باشند با اولویت به این افراد داده می گردد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری افزود: درخواست داریم اگر بعضی از بازنشستگان در این طرح ملی مسکن ثبت نام نموده اند حتما به صندوق بازنشستگی استان ها مراجعه نمایند تا آمار آنها جمع بندی گردد.

وی افزود: با توجه به امضای این تفاهم نامه این افراد بازنشسته در اولویت برای بحث واگذاری مسکن هستند و پس از تکمیل این مراحل مسکن به این افراد داده خواهد شد.

ترکی افزود: بعلاوه براساس تعهدی که داریم در سال 1402 با همکاری وزارت راه و شهرسازی، این افراد بازنشسته تحت پوشش صندوق همچنان در اولویت قرار می گیرند.

وی گفت: بحث مشارکت در امر ساخت مسکن براساس اولویت این تفاهم نامه برای زمین هایی است که در اختیار سازمان ملی مسکن قرار گرفته است و این زمین ها را در اختیار مجموعه ما قرار می دهند و به صورت مشارکتی یعنی تامین هزینه ساخت با تسهیلات از بانک به صورت مشارکت انجام می گردد.

ترکی ادامه داد: به همین منظور مسکن آنها را تامین و در سال آینده نیز بحث مشارکت یا سرمایه گذاری را اعلام می کنیم تا همه بازنشستگان در بحث سرمایه گذاری یا ساخت مسکن در دستور کار باشند. بنابراین باید جزییات آن را در اختیار مجموعه ما قرار دهند تا با مشارکت خود بازنشستگان در این زمینه به صورت جامع و کامل حضور داشته باشد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری افزود: با این اقدام هم ارزش افزوده برای منابع مالی بازنشستگان و هم تامین مسکن این افراد را خواهیم داشت.

منبع: همشهری آنلاین

به "زمان واریز عیدی بازنشستگان اعلام شد ، پرداخت زودهنگام حقوق بازنشستگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان واریز عیدی بازنشستگان اعلام شد ، پرداخت زودهنگام حقوق بازنشستگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید