شاخص کل بورس به زیر یک میلیون واحد برگشت

به گزارش وبلاگ ساختمان، به گزارش تجارت نیوز، اگرچه با مثبت شدن شاخص طی دو روز گذشته انتظار می رفت که این فرایند ادامه پیدا کند اما شاخص کل آخرین روز از معاملات این ماه را با ریزش 15 هزار و 848 واحدی به انتها برد. طی معاملات امروز شاخص کل مجددا با ثبت بازدهی منفی 1.58 درصدی به زیر یک میلیون واحد بازگشت.

شاخص کل بورس به زیر یک میلیون واحد برگشت

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

اگرچه شاخص کل هم وزن، جریانی خلاف شاخص کل در پیش گرفت و در ساعات ابتدایی معاملات با رشد حدود 1600 واحدی همراه شد اما میزان رشد این شاخص در در انتهای معاملات به حدود نصف رسید و تنها توانست 810 واحد به ارتفاع خود بیفزاید.

در میان نمادهایی که امروز بیشترین تاثیر را بر شاخص داشتند تنها نماد اخابر اثر مثبتی به ثبت رساند و مابقی نمادها شامل فارس، فولاد، فملی، کگل، کچاد و وبملت بیش از هزار واحد تاثیر منفی برجای گذاشتند.

برترین گروه های صنعت را در آخرین روز از اردیبهشت سه نماد خودرو، بانک و فلزات اساسی تشکیل دادند که پیش از این نیز کارشناسان در پیش بینی های خود به این سه گروه اشاره کرده بودند.

تعداد معاملات امروز نیز به یک میلیون و 539 هزارتا رسید که طی آن 9 میلیارد و 768 میلیون برگه سهم با ارزشی بالغ بر 11.5 هزار میلیارد تومان خرید و فروش شد که در نتیجه ارزش بازار به 3699 هزار میلیارد تومان رسید.

منبع: تجارت نیوز

به "شاخص کل بورس به زیر یک میلیون واحد برگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاخص کل بورس به زیر یک میلیون واحد برگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید