ماشین فوق کوچک چینی که بازار را تسخیر خواهد نمود!

به گزارش وبلاگ ساختمان، خودروی برقی جیلی پاندا آمده است تا یکی از مهره های اصلی بازار خودرو های الکتریکی مینی گردد.

ماشین فوق کوچک چینی که بازار را تسخیر خواهد نمود!

خودروساز چینی جیلی برای عرضه خودروی برقی پاندا تحت برند جئومتری خود برنامه دارد که ظرفیت های زیادی را در آن برای تبدیل شدن به یک خودروی پرتقاضا می توان دید.

این خودروی الکتریکی فوق العاده جمع و جور که به تازگی تصاویری از آن به اشتراک گذاشته شده است، بی شباهت به وولینگ هونگ گوانگ مینی EV، پرفروش ترین خودروی الکتریکی چین نیست.

جزئیات خودروی برقی جمع و جور جیلی پاندا

اول از همه، باید گفت که خودروی برقی جیلی پاندا فقط 3065 میلی متر طول، 1522 میلی متر عرض، 1600 میلی متر ارتفاع و 2015 میلی متر فاصله محوری دارد.

شخصیت طراحی نمای بیرونی Panda را بدنه مربعی و چراغ های جلوی گرد شکل می دهند که طراحی آن را دوست داشتنی نموده اند. تریم رزگلد حوالی چراغ های جلو و بعلاوه خط و خطوط و فرورفتگی های یک سوم جلوی این خودروی چینی، طراحی آن را تکمیل می نمایند.

این درحالی است که در قسمت عقب چراغ ترمز کوچک، چراغ های عقب مربعی با گوشه های منحنی و سپر عقب با بخش مشکی رنگ در پایین به چشم می خورد. در ضمنً پاندا از رینگ های کوچک چهار پر و مثل وولینگ هونگ گوانگ مینی EV از دو درب بهره می برد.

هنوز جزئیات کامل خودروی الکتریکی جیلی پاندا در دسترس قرار نگرفته است و تاریخ عرضه آن تعیین نیست، ولی گزارش ها حکایت از این دارند که به یک موتور الکتریکی 30 کیلوواتی/40 اسب بخاری و باتری لیتیم آهن فسفات ساخته شرکت Gotion Hi-Tech مجهز خواهد بود.

بازار خودرو های مینی در چین روز به روز بیشتر رشد پیدا می نماید و جیلی Panda فقط یکی از نمونه ها است. چری چارمی مینی، چری QQ آیس کریم، چری EQ1 و وولینگ ایر برقی را می توان بعضی از مینی های جالب توجه دیگر دانست.

منبع: گجت نیوز

منبع: فرارو

به "ماشین فوق کوچک چینی که بازار را تسخیر خواهد نمود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماشین فوق کوچک چینی که بازار را تسخیر خواهد نمود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید