متهم به قتل نوعروس گیلانی در دماوند دستگیرشد

به گزارش وبلاگ ساختمان، متهم به قتل کارمند تأمین اجتماعی سیاهکل که درجنگل های سه هزار استان مازندران به قتل رسید، با دستور رئیس حوزه قضایی بخش خرم آباد تنکابن دستگیرشد.

متهم به قتل نوعروس گیلانی در دماوند دستگیرشد

به گزارش گروه حوادث وبلاگ ساختمان از میزان، متهم به قتل الهام سرلاتی کارمند تأمین اجتماعی سیاهکل که درجنگل های سه هزار استان مازندران به قتل رسید با دستور رئیس حوزه قضایی بخش خرم آباد تنکابن و کوشش پلیس آگاهی و با هماهنگی دادستان دماوند در بخش گیلاوند این شهرستان دستگیرشد.

مقتول روز سه شنبه اول مهر با سرویس محل کارش به میدان فرمانداری لنگرود و از آنجا به مقصد (اَملَش) رفته بود که دیگر هیچ خبری از وی نشد.

تحقیقات برای یافتن مقتول در دستور کار پلیس آگاهی نهاده شد و پلیس ضمن کشف جسد این زن جوان در جنگل های مازندران طی اقدامات تخصصی توانست یکی از متهمین پرونده که به همراه همسرش اقدام به قتل کرده بود دستگیر نماید.

بر اساس اعترافات متهمه، مقتول هیچ سابقه آشنایی و رابطه ای با وی و همسرش نداشته و صرفا این زن و شوهر متهم به قتل با مشاهده طلا های مقتول، ضمن ربودن وی نسبت به قتل اقدام نمودند.

با پیگیری های سرپرست حوزه قضائی خرم آباد مازندران و کوشش پلیس آگاهی تنکابن، متهم اصلی پرونده در منطقه گیلاوند دماوند دستگیر شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "متهم به قتل نوعروس گیلانی در دماوند دستگیرشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متهم به قتل نوعروس گیلانی در دماوند دستگیرشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید