منچستر یونایتد در حسرت جام ماند؛ رویای سطنت انگلیسی ها در اروپا عملی نشد

به گزارش وبلاگ ساختمان، تهران (پانا) - فینال لیگ اروپا در وقت های قانونی برنده نداشت و در ضربات پنالتی این تیم ویارئال بود که به فزونی رسید تا جام را بالای سر ببرد.

منچستر یونایتد در حسرت جام ماند؛ رویای سطنت انگلیسی ها در اروپا عملی نشد

پرونده فصل 21-2020 لیگ اروپا با برگزاری دیدار فینال در شهر گدانسک به انتها رسید.

ویارئال که برای اولین بار حضور در فینال تورنمنتی اروپایی را تجربه می کرد روبروی شاگردان سولسشر در تیم منچستر یونایتد صف آرایی کرد.

نیمه اول این بازی مالکیت توپ در اختیار منچستر یونایتد بود اما ویارئال بود به رغم فوتبال کاملا دفاعی خود، با رجحان یک بر صفر به رختکن رفت. مورنو در دقیقه 29 تک گل این نیمه را وارد دروازه منچستر یونایتد کرد.

در نیمه دوم فشارهای منچستر یونایتد ادامه داشت و باز هم ویارئال با تاکتیک های دفاعی اونای امری در زمین حضور داشت و انتها فشارهای منچستر در دقیقه 55 جواب داد و ادینسون کاوانی کار را به تساوی کشاند و در نهایت همین نتیجه یک بر یک باعث شد تا بازی به وقت اضافه کشیده بود.

اولین وقت اضافه 15 دقیقه ای بازی با موقعیت خطرناکی همراه نبود و توپی در این نیمه از خط دروازه ها عبور نکرد. در دومین وقت اضافه هم جریان بزای تغییری نکرد تا تساوی یک بر یک باعث شود معین قهرمان به ضربات پنالتی کشیده شود.

در پنالتی ها دوئل دو تیم با هیجان زیاد همراه بود هر کدام از تیم ها 11 ضربه پنالتی زدند و انتها این ویارئال بود توانست با برد11 بر 10 برنده این دوئل نفس گیر شود و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "منچستر یونایتد در حسرت جام ماند؛ رویای سطنت انگلیسی ها در اروپا عملی نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منچستر یونایتد در حسرت جام ماند؛ رویای سطنت انگلیسی ها در اروپا عملی نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید