پاسخ احسان علیخانی به طرفداران چاوشی

به گزارش وبلاگ ساختمان، علیخانی در واکنش به حواشی ایجاد شده در برنامه سه خبرنگاران بر رفاقتش با محسن چاوشی تاکید و از فحاشی و توهین طرفداران این خواننده پاپ انتقاد کرد.

پاسخ احسان علیخانی به طرفداران چاوشی

خبر آنلاین/در واکنش به حواشی پیش آمده برای برنامه سه وبلاگ ساختمان، تهیه نماینده و مجری آن مجبور شد توضیحاتی را بیان کند. احسان علیخانی در برنامه دیشب سه وبلاگ ساختمان، با تاکید بر رفاقتش با محسن چاوشی، از هواداران این خواننده خواست به جای فحاشی و توهین در فضای مجازی، نظرات مخالف را تحمل نمایند. تهیه نماینده و مجری سه وبلاگ ساختمان در این باره گفت: شب گذشته (یکشنبه شب) من بدون آنکه متوجه بشوم آرش (ظلی پور) چه گفته است، در ادامه صحبت هایش نکته ای را اعلام کردم که به نظر هواداران محسن چاوشی خوش نیامد و احساس کردند که منظور من محسن است، درحالیکه من اصلا چنین قصدی نداشتم.

او دراین باره اضافه نمود: من و محسن باهم رفیق هستیم، اولین تیتراژی که من در تلویزیون ساختم سال 90 بود و با محسن چاوشی همکاری کردم و واقعا هم کار بسیار فوق العاده ای بود. محسن من را در استودیو شخصی اش دعوت کرد و از من نظر خواست تا کار را به چه نحوی بخواند که بهتر گردد. ما باهم رفیق هستیم و نان و نمک هم را خورده ایم و هیچ وقت از این کارها نخواهم کرد.

البته علیخانی خطاب به هواداران چاوشی که دیروز صفحه اینستاگرام او را مورد حمله قرار دادند، گفت: شما که خودتان هوادار محسن هستید چرا اینقدر سروصدا می کنید، اگر یک چیزی را قبول دارید که دیگر نیازی به این فحاشی ها نیست، به نظر من با این کارها شان آن کسی را که از او حمایت می کنید، پایین می آورید.

او در انتها با اشاره تلویحی به صحبت های یک کارشناس برنامه ای ماهواره ای که صدای چاوشی را ساختگی خوانده بود هم اعلام کرد: خوب است که نقد پذیر باشیم؛ یک نفر آن سر جهان نقدی به این مسئله دارد، به هرحال عظیم تر است و در این حوزه تخصص دارد و این مسئله را بیان می نماید، باید به او هم احترام بگذاریم و نظرش را محترم بشماریم.

مجله اینترنتی وبلاگ ساختمان

منبع: setare.com

به "پاسخ احسان علیخانی به طرفداران چاوشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ احسان علیخانی به طرفداران چاوشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید