چینی ها از رقیب تسلا رونمایی کردند ، عکس

به گزارش وبلاگ ساختمان، پدال: یک شرکت گمنام چینی در نمایشگاه گوانجو از پیکاپ الکتریکی عجیبی رونمایی نموده که شبیه پاسخ چینی به تسلا سایبرتراک به نظر می رسد.

چینی ها از رقیب تسلا رونمایی کردند ، عکس

پیکاپ عجیبی که در تصاویر می بینید، IAT T-Mad نام دارد و می توان آن را پاسخ چینی ها به تسلا سایبرتراک دانست! هرچند این پیکاپ فعلاً به عنوان یک کانسپت به نمایش درآمده است اما انتظار می رود نهایتاً راهی خط فراوری گردد. T-Mad که برای اولین بار در نمایشگاه خودروی گوانجو رونمایی شده، یک پیکاپ الکتریکی غول پیکر است که تمرکز زیادی روی آفرود دارد. این ماشین 5,878 میلی متر طول، 2,198 میلی متر عرض و 2,029 میلی متر ارتفاع دارد و فاصلهٔ محوری آن برابر با 3,622 میلی متر است.

بیشتر بخوانید:

عکس | سوزن را در موز فرو کنید؛ نتیجه خارق العاده است!

کوسه شبح، زیردریایی روباتیک که برای جنگ ساخته شده

قدرتمندترین بمب اتمی دنیا کجاست؟

این یعنی T-Mad طولی تقریباً هم اندازهٔ سایبرتراک دارد اما عرض و ارتفاع آن بیشتر است. طراحی بیرونی این پیکاپ چینی شبیه چیزی است که از فیلم های علمی تخیلی بیرون آمده است. قسمت جلویی سایبرتراک چینی طراحی بسیار غیرمتعارفی دارد و بجای چراغ های سنتی در آن از چراغ های LED سراسری استفاده شده است. در اینجا بعلاوه از جلوپنجره هم خبری نیست و زیر چراغ ها سپر پلاستیکی مشکی رنگی بیرون زده که دو قلاب بکسل در پایین آن دیده می گردد.

T-Mad پیکاپی چهاردر است اما درهای عقب آن به صورت عکس بازشو طراحی شده اند. با باز شدن درها، کابینی نمایان می گردد که می توان چیدمان مختلفی برای صندلی های آن داشت. در عقب خودرو یک صندلی بزرگ مبل مانند نصب شده و سه صندلی کوچک تر هم در جلوی آن جای گرفته اند. این صندلی ها قابلیت چرخش دارند و راننده هم در وسط خودرو می نشیند. فعلاً مشخصات چندانی در خصوص T-Mad اعلام نشده ولی انتظار می رود نسخهٔ فراوریی آن بردی در حدود 800 کیلومتر داشته باشد که با سفارش باطری های بزرگ تر می توان این عدد را به 1000 کیلومتر افزایش داد.

58321

منبع: خبرآنلاین

به "چینی ها از رقیب تسلا رونمایی کردند ، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چینی ها از رقیب تسلا رونمایی کردند ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید