کامبک کلمبیا برد از کلینزمن گرفت!

به گزارش وبلاگ ساختمان، در حالی که کره جنوبی در نیمه اول 2-0 کلمبیا را شکست داده بود، در سه دقیقه نتیجه را از دست داد.

کامبک کلمبیا برد از کلینزمن گرفت!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ساختمان، کره جنوبی و کلمبیا در ورزشگاه شهر اولسان بازی محبت آمیز خود را در شرایطی برگزار کردند که به علت ترافیک و ازدحام خارج از ورزشگاه، بازی با 21 دقیقه تاخیر شروع شد.

این اولین بازی یورگن کلینزمن بود و او تیمش را با سیستم 4-2-3-1 به زمین فرستاد. نکته جالب اینکه در این سیستم سون هیونگ مین به جای وینگر چپ در پست هافبک تهاجمی بازی کرد که باتوجه به حضور دائمی در نزدیکی محوطه جریمه، نقشی شبیه به مهاجم کاذب داشت.

در دقیقه 9 این بازی پرس شدید بازیکنان کره باعث شد تا کلمبیایی ها به اشتباه بیفتند. در حالی که دروازه بان این تیم برای پاس به دفاع تا گوشه محوطه جریمه پیش رفته بود، توپ زیر پای سون هیونگ مین افتاد و او با شوتزنی به دروازه خالی گل نخست تیمش را به ثمر رساند.

نکته جالب اینکه در دقیقه 38 یک پنالتی به سود کره جنوبی اعلام شد، اما داور بعد از بازبینی تصمیم خود را تغییر داد و خطای بیرون محوطه گرفت.

بازی در حالی با همین نتیجه دنبال می شد که سون هیونگ مین در دقیقه 45+1 پشت ضربه ایستگاهی ایستاد و شوت خود را به گوشه دروازه کلمبیا فرستاد تا به شکلی استثنایی گل دوم خود و تیمش را هم به ثمر رساند.

نیمه اول با این نتیجه رویایی برای شاگردان کلینزمن به خاتمه رسید، اما ادامه بازی چندان برای او و شاگردانش خوش نبود. در شروع نیمه دوم و در دقیقه 46 پاس دیگه والویرس به خامس رودریگز رسید و او توانست گل اول کلمبیا را به ثمر برساند.

تنها سه دقیقه بعد خورخه کاراسکال گل دوم کلمبیا را هم به ثمر رساند تا بازی به شکلی عجیب برای کره جنوبی تغییر کند. او روی یک ارسال از سمت راست و با ضربه ساده از مقابل دروازه گل تساوی را وارد دروازه حریف کرد.

این بازی با حضور 35727 طرفدار در ورزشگاه مملو از تماشاگر برگزار گردید.

در نهایت بازی با همین نتیجه به خاتمه رسید تا کره بعد از یک نیمه درخشان برد 2-0 را مقابل یاران خامس رودریگز از دست داده باشد. این تیم در فیفادی بعدی به مصاف اروگوئه خواهد رفت.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کامبک کلمبیا برد از کلینزمن گرفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کامبک کلمبیا برد از کلینزمن گرفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید