کشف سلاح های چند صد ساله نینجاها در ژاپن

به گزارش وبلاگ ساختمان، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده و گزارش های بدست رسیده، کشف سلاح های چند صد ساله نینجاها در ژاپن صورت گرفت.

کشف سلاح های چند صد ساله نینجاها در ژاپن

محققان اعلام کردند آثار تاریخی که در ژاپن کشف شده اند، احتمالا نسخه های قدیمی تر همان شوریکن یا ستاره نینجای امروزی هستند که در نقاط مختلفی از جمله دو قلعه کشف شده اند.

باستان شناسان این آثار را در سالهای بین 1960 تا 2010 کشف نموده اند. این سلاح ها که احتمالا سلاح های نینجا بوده اند به محاصره اوداوارا که در سال 1590 میلادی رخ داد، تعلق دارند. در طول این محاصره تویوتومی توانست خاندان هوجو را که تهدیدی برای قدرت خود می دانست، شکست دهد.

آثار تاریخی که کشف شده اند، چند سنگ صیقل داده شده را که برای پرتاب استفاده می شدند شامل می شوند که همانطور که اشاره شد، این آثار می توانند نسخه های اولیه شوریکن هایی باشند که برای زخمی کردن پاهای سربازان و اسب ها مورد استفاده قرار می گرفتند.

کارشناسان معتقدند این سلاح ها با عجله قبل از محاصره ساخته شده اند. با اینکه این سلاح ها باعجله ساخته شده اند، اما بسیار کابردی بوده و برای متوقف کردن حرکت دشمن برای مثال سربازی که قصد حمله داشت، مورد استفاده قرار می گرفتند تا در لحظه توقف دشمن، فرصتی برای فرار بوجود بیاید.

منبع: همگردی

به "کشف سلاح های چند صد ساله نینجاها در ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف سلاح های چند صد ساله نینجاها در ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید