کارخانه مادیران توسط رئیس جمهور افتتاح شد

به گزارش وبلاگ ساختمان، به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع ماشین های اداری ایران، کارخانه لوازم خانگی مادیران به طور رسمی در بیست و سومین مراسم افتتاح پروژه های ملی، توسط رئیس جمهور افتتاح شد.

کارخانه مادیران توسط رئیس جمهور افتتاح شد

شرکت صنایع ماشین های اداری ایران که سالهاست با برند های ایکس ویژن و تی سی ال در بازار تلویزیون ایران فعالیت دارد جهت توسعه سبد محصولات خود و ارائه محصولات با کیفیت لوازم خانگی به مصرف کنندگان ایرانی، اقدام به ساخت و راه اندازی کارخانه فراوری لوازم خانگی در منطقه ویژه مالی پیغام نموده است. در دی ماه سال 1396 طی مراسم کلنگ زنی با حضور وزیر ارتباطات جناب آقای جهرمی این پروژه رسما شروع شد و امروز با تکمیل خطوط فراوری یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و کولر گازی، این کارخانه توسط رئیس محترم جمهور جناب آقای دکتر روحانی افتتاح شد.

طی این مراسم که با حضور جناب آقای دکتر روحانی به وسیله ویدئو کنفرانس و استاندار محترم استان البرز جناب آقای شهبازی برگزار گردید، فاز اول این کارخانه افتتاح شد. محمود قهاری مدیر عامل شرکت لوازم خانگی مادیران در ابتدای این آیین ضمن قدردانی از استاندار محترم، اداره گمرکات و منطقه ویژه پیغام، گفت: اکنون پس از یک سال و نیم فراوری به بهره برداری رسیده و افتخار داریم که فاز اول کارخانه را افتتاح کنیم و پیش بینی میکنیم تا سال 1400 فاز دوم نیز به طور کامل افتتاح شده و مورد بهره برداری قرار گیرد.

کارخانه لوازم خانگی مادیران در زمینی به مساحت 100 هزار متر مربع در منطقه ویژه مالی پیغام با سرمایه گذاری بالغ بر 5 هزار میلیارد ریال راه اندازی شده است و بزرگترین کارخانه فعال در این صنعت در استان البرز به شمار می آید. این کارخانه ظرفیت فراوری سالانه 550 هزار دستگاه یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و کولرگازی را دارد و زمینه اشتغال 370 نفر نیروی کار به طور مستقیم و تا 1500 نفر به طور غیر مستقیم را فراهم نموده است؛ که این تعداد تا سرانجام سال به 800 نفر نیروی مستقیم خواهد رسید.

شرکت لوازم خانگی مادیران، انواع محصولات لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر، ماشین های لباسشویی و انواع کولر گازی را با به روزترین تکنولوژی فراوری و عرضه میکند.

منبع: فرارو

به "کارخانه مادیران توسط رئیس جمهور افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارخانه مادیران توسط رئیس جمهور افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید